Pytania i odpowiedzi

 

 

Kochani :)

 

Będzie nam niezmiernie miło jeżeli wybierzecie nasz sklep i zdecydujecie się wesprzeć nasz rękodzielniczy biznes. W tworzenie każdego produktu wkładamy całe serca. Każdy produkt tworzymy własnoręcznie, dlatego nigdy nie ma dwóch jednakowych :)

 

Jakość komponentów?

Nasz mały rękodzielniczy biznes oparliśmy na produktach najwyższej jakości. Certyfikowany i bezpieczny w użytkowaniu.

 

Czas w którym wysyłamy zamówienie?

Wszystkie produkty na sklepie mamy dostępne w ilości określonej na stronie. Dlatego nasze produkty wysyłamy najszybciej jak to jest możliwe. Staramy się tego samego dnia :)

 

Miejsce w którym tworzymy?

Wszystkie nasze produkty powstają w Luboniu, koło Poznania. Dbamy o polskich dostawców.

 

Ekologiczne opakowanie?

Zgodnie z naszym sumieniem, do produkcji i zabezpieczenia Twojego zamówienie nie używamy plastiku. Nasze opakowania są w 100% wykonane z kartonu. Może się zdarzyć że dla większego bezpieczeństwa dołożymy skropak (wykonany ze skrobi)

Staramy się aby przesyłka była zapakowana w taki sposób, żeby sposób jej otwarcia był możliwie jak najprostszy, a jednocześnie bezpieczny i ekologiczny :) Po wyjęciu z opakowania swojego produktu całą jego zawartość możesz wrzucić do pojemnika na odpady papierowe, a ewentualny skropak rozpuszcza się w wodzie jak chrupki kukurydziane :)

 

Gdybyś miała lub miał jakiekolwiek pytania to zapraszamy Cię do kontaktu bezpośredniego lub za pośrednictwem naszym socjali
 
 

Telefon: 787 454 333 (pn - pt, 10:00-18:00)
Mail: info.cudaodreki@gmail.com

Nel

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl