WITAJ W NASZEJ STREFIE WYSOKICH WIBRACJI

 

 

Stworzymy dla Ciebie personalizowany amulet ochrony i amulet obfitości dopasowany do Twojej energii.

 

Tworzymy energetyczne talizmany w formie bransoletek, naszyjników oraz pierścionków, które są dopasowane do Twojego znaku zodiaku, numerologii oraz intencji. Dobieramy kamienie w taki sposób, aby wspierały Cię energetycznie.

 

 

JAK ZAMÓWIĆ INDYWIDUALNY AMULET OCHRONNY LUB AMULET OBFITOŚCI?

 

Napisz do nas wiadomość na: cuda@cudaodreki.pl lub skontaktuj się z nami przez Facebook lub Instagram bądź telefonicznie - 787 454 333

 

JAK WYGLĄDA PROCES TWORZENIA AMULETU?

 

1. Poprosimy o przesłanie swojej daty urodzenia oraz intencji, z którymi chcesz pracować.

2. Omówimy z Tobą szczegóły tego, jak chcesz żeby finalnie wyglądał Twój talizman.

3. Uzgadniamy widełki cenowe, po których będziemy się poruszać dobierając kamienie. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Cena jest uzależniona od ilości, wielkości oraz rodzaju użytych kamieni. Widełki zaczynają się od 250zł.

4. Prześlemy do Ciebie propozycję projektu wraz z opisem kamieni do zaakceptowania.

5. Naniesiemy ewentualną poprawkę (jedna poprawka w cenie, każda kolejna +20zł do ceny finalnej) tak, aby końcowy projekt z Tobą rezonował.

6. Czas realizacji personalizowanych projektów wynosi od 3 do 5 dni roboczych.

7. Każdy talizman jest przez nas energetyzowany energią Reiki pod konkretną osobę.

8. Wysyłamy do Ciebie Twój cudowny amulet obfitości i ochrony wraz z rozpisanym specjalnie dla Ciebie rytuałem oczyszczającym aurę. Dobrze jest wykonać go przed założeniem biżuterii :)

 

JAK WYGLĄDA PROCES ENERGETYZOWANIA?

 

Talizmany ochrony i obfitości wykonane na indywidualne zamówienie są przeze mnie energetyzowane energią Reiki pod konkretne intencje np. wsparcia w osiągnięciu sukcesu zawodowego, poprawy zdrowia, poprawy relacji, wsparcia w odnalezieniu i zbudowaniu zdrowego związku, wsparcia w otworzeniu się na nowy rozdział życia, wsparcia w przepracowaniu konkretnych lekcji karmicznych itp
 
Energia Reiki to energia płynąca prosto ze Źródła. Jest czystą uzdrawiającą energią bezwarunkowej miłości. Podczas procesu energetyzowania staję się kanałem przepływu i poprzez moje dłonie przekazuję Energię Źródła talizmanom, które mają stać się wsparciem energetycznym dla konkretnej osoby.
 
Przed założeniem biżuterii proponuję wykonać rytuał oczyszczający ciało i umysł.

 

JAK POZNAĆ, CZY NASZ TALIZMAN SPEŁNIŁ SWOJĄ FUNKCJĘ?

 

1. Jeśli Twoja intencja się spełni Twój amulet się zerwie. U każdego dzieje się to w odpowiednim dla niego momencie (może się zerwać po miesiącu lub po kilku miesiącach noszenia).

2. Zwróć uwagę na to, co w danym momencie myślałaś, robiłaś, z kim rozmawiałaś, jaką decyzję podjęłaś chwilę przed tym wydarzeniem. Najczęściej talizmany zrywają się w najmniej oczekiwanym momencie np. podczas rozmowy, medytowania, czytania książki...

3. Twoja intencja albo już się spełniła albo właśnie wydarzyło się coś, co będzie krokiem milowym na drodze do spełnienia Twojej intencji :-)

4. Poczujesz ulgę oraz ekscytację w poszukiwaniu znaków spełnionej intencji, jeśli od razu ich nie dostrzeżesz :-)

5. Możesz odczuwać smutek z powodu zerwanego talizmanu. Pamiętaj jednak, że miał on spełnić konkretne zadanie i nie jest Ci już potrzebny. Możesz pozbierać kamienie i je schować. Zerkając na nie od czasu do czasu praktykuj wdzięczność za spełnioną intencję. Kamienie możesz również zakopać.

 

DBAMY O NATURĘ

 

Dlatego Twoje zamówienie pakujemy ekologicznie

  • całkowicie zrezygnowaliśmy z plastiku
  • używamy taśm papierowych
  • zabezpieczamy zamówienie kartonem
  • używamy biodegradowalnych chrupek kukurydzianych

 

UDOWADNIAMY, ŻE BEZPIECZNE PAKOWANIE JEST MOŻLIWE

 

Personalizowane amulety - przykłady

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl