O mnie
 
 
 
WITAJ W MOJEJ PRZESTRZENI WYSOKICH WIBRACJI
 
 
Jest mi ogromnie miło powitać Cię w strefie wysokich wibracji Cuda od ręki :)
Jestem ogromną pasjonatką wszystkiego, co związane z duchowością. Od medytacji, afirmacji, pracy z kamieniami, po odczyty z Kronik Akaszy, pracy z energią - szczególnie energią Reiki i numerologią :)
 
Jako numerologiczna siódemka uwielbiam zagłębiać się w tajniki istnienia, posiadam w sobie bardzo dużo empatii oraz wrażliwość na piękno i estetykę. Trójka z dnia dodaje mi jednak optymizmu, dzięki któremu potrafię czerpać radość z najdrobniejszych rzeczy i dzielić się nią z ludźmi.
 
Moja droga z duchowością zaczęła się od serii traumatycznych wydarzeń w moim życiu i w życiu bliskich mi osób, które skłoniły mnie do poszukiwania innej perspektywy na wszystko, co wydarza się w naszym życiu. Z pomocą przyszła mi między innymi numerologia oraz przestrzeń Kronik Akaszy. Oba narzędzia stosuję w życiu codziennym i ogromnie cenię sobie tą możliwość.
 
Moją ogromną pasją są kamienie i możliwość wspierania się ich cudowną energią i właściwościami. W moim sklepie znajdziesz gotowe projekty biżuterii mocy dla kobiet i mężczyzn przygotowane pod konkretne intencje. Możesz również skorzystać z zakupu energetyzowanego talizmanu ochrony i obfitości przygotowanego specjalnie pod Twoje potrzeby. W mojej przestrzeni znajdziesz również ręcznie robione świece i woski sojowe zapachowe oraz intencyjne i naturalne poduszki z łuską gryki i lawendą. To jednak nie wszystko.
 
Będzie mi ogromnie miło móc się z Tobą spotkać na zabiegach i inicjacjach Reiki, odczytach z Kronik Akaszy oraz portretach i horoskopach numerologicznych, na które Cię serdecznie zapraszam.
 
Do zobaczenia,
Nel
 
 

 

 
 
 
Dane firmy:
Nel Polerowicz
ul. Żabikowska 50/36
62-030 Luboń
NIP: 7831845732

Telefon: 787 454 333 (pn - pt, 10:00 - 18:00)
Mail: info.cudaodreki@gmail.com

Cudownego dnia!
 
Nel
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl